Knižnica | Cambschool.sk

Knižnica

Knižnica

Študenti Cambridge Business School majú k dispozícii online knižnicu s viac ako 4200 online tituly. Využívať môžu klasickú knižnicu z fondu Cambridge Business School. Študentom sa tak snažíme maximálne uľahčiť pri vyhľadávaní zdrojov a podkladov k štúdiu. Vedľa toho nájdu študenti rad materiálov a podkladov v rámci modernej študentskej sekcie.


Online knižnica BOOKPORT:

Každý študent na začiatku štúdia získa prístup do online knižnice BOOKPORT, ktorá uľahčuje samotné štúdium. V jej databáze sa nachádza viac ako 4 200 online titulov, postihujúcich všetky oblasti štúdia.


Knižnica BOOKPORT zaisťuje dostupnosť literatúry na všetkých zariadeniach a vďaka modernej aplikácii je možné služieb knižnice využívať online i off-line, čo zaručuje prístup k literatúre kedykoľvek a kdekoľvek. Knižnica tiež ponúka funkciu tvorby vlastných kolekcií kníh, možnosť vyznačovanie pasáží a vkladanie poznámok do knihy, alebo zdieľanie poznatkov o literatúre s kolegami. Knižnica umožňuje pokročilé vyhľadávanie v rámci knižnej databázy, kedy na základe kľúčových slov odporučí, ktorá kniha obsahuje hľadané informácie. Súčasťou online knižnice je nielen množstvo literatúry odborné a špecializované, ale študent tiež získa prístup aj k ďalším titulom.


Knižnica Cambridge Business School:

Študenti Cambridge Business School si samozrejme môžu knihy zapožičiavať aj tradičným spôsobom a to z vlastného knižničného fondu Cambridge Business School. Knižnica poskytuje základné podklady pre štúdium a množstvo titulov, ktoré ponúka, je neustále rozširované na základe požiadaviek študentov a aktualizácie titulov.