Partneri

Partneri

 • Nakladateľstvo Economia

  Economia, a.s., je významným vydavateľom ekonomickej a odbornej tlače a dôležitým hráčom na poli online médií a digitalizácie mediálneho obsahu. Economia vydáva denník Hospodářské noviny, týždenníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media a niekoľko odborných titulov. Prevádzkuje úspešné spravodajské servery IHNED.cz, Aktuálně.cz a Denník Insider, mnoho tematických internetových titulov a freemailovových portálov. Tituly mediálneho domu Economia sa vyznačujú vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálnym spracovaním, exkluzívnymi správami a fundovanými analýzami. 

 • Nakladateľstvo Grada

  Knihy s logom GRADA vychádzajú v Českej republike už od roku 1991. GRADA si za dobu svojej existencie vybudovala pozíciu najväčšieho tuzemského nakladateľstva odbornej literatúry čo do objemu tržieb, počtu vydávaných nových titulov a šírkou oboru svojej pôsobnosti a to ako v Českej tak aj v Slovenskej republike. K dnešnému dňu GRADA vydala takmer 8.000 titulov v celkovom náklade viac ako 16 miliónov kníh. Ponuka spoločnosti GRADA pokrývá široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. Ročne produkuje viac než 400 noviniek vo viac ako 29 oboroch asi v 90 edičných radách.

 • Centre of English Studies

  Cambridge Business School v rámci skvalitnenia štúdia ponúka možnosť zahraničných jazykových pobytov na partnerskej škole Centre of English Studies (CES), ktorá je jednou z popredných jazykových škôl v Veľkej Británii a Írsku.

 • Holmes Place

  Holmes Place je sieť luxusných fitness a wellness klubov so zastúpením v Európe a na Strednom Východe.

 • Café Vítkov

  Nefajčiarska kaviareň s terasou v Národnom pamätníku na Vítkově. Ponúkame možnosť organizovania  spoločenských a firemných stretnutí, kultúrnych akcií, koncertov, výstav, prednášok a seminárov. Café Vítkov ponúka výnimočný priestor, ktorý zahŕňa letnú terasu a úchvatný výhľad na Prahu.

 • Global Catering

  Global Catering, s.r.o. je cateringová spoločnost s bohatými skúsenosťami v stravovaní a vďaka tomu sme pochopili význam slov „výsledok predčí Vaše očakávania“. Zaobstaráme pre všetky Vaše príležitosti, veľké i malé, jednoduché i sofistikované spoločenské akcie všetkého druhu. Používame iba potraviny tej najvyššej kvality, ktoré sú od najlepších miestnych ako aj medzinárodných dodávateľov, a tým Vám zaručujeme tú najvyššiu kvalitu. Poskytujeme vynikajúcí zákaznicky servis a to je jeden z mnohých dôvodov, prečo môžeme pracovať za každého počasia na akomkoľvek mieste v akúkoľvek dobu.

 • Kopírovanie Havránek

  Ponúkame čiernobiele a farebné kopírovanie, digitálnu a farebnú tlač. Výroba brožúr formátu A4 i A5. Bežné zakázky na počkanie, zakázky veľkého rozsahu do druhého dňa. Veľký výber farebných papierov vrátane farebných kartónov, kompletné knihárske spracovanie zakáziek - väzby, rezanie, dierovanie, skladanie.

 • Jazyková škola Point007

  Jazyková škola s novým vnímaním pojmu výučba jazykov. Máme 14 rokov skúseností, profesionálnych lektorov a ponúkame viac ako 10 jazykov. Ponúkame firemné kurzy aj kurzy pre jednotlivcov alebo skupinu. Venujeme veľkú pozornosť obsahovej stránke výučby.