Partneři | Cambschool.cz | Cambschool.sk

Partneri

Partneri

 • Nakladateľstvo Economia

  Economia, a.s., je významným vydavateľom ekonomickej a odbornej tlače a dôležitým hráčom na poli online médií a digitalizácie mediálneho obsahu. Economia vydáva denník Hospodářské noviny, týždenníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media a niekoľko odborných titulov. Prevádzkuje úspešné spravodajské servery IHNED.cz, Aktuálně.cz a Denník Insider, mnoho tematických internetových titulov a freemailovových portálov. Tituly mediálneho domu Economia sa vyznačujú vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálnym spracovaním, exkluzívnymi správami a fundovanými analýzami. 

 • Nakladateľstvo Grada

  Knihy s logom GRADA vychádzajú v Českej republike už od roku 1991. GRADA si za dobu svojej existencie vybudovala pozíciu najväčšieho tuzemského nakladateľstva odbornej literatúry čo do objemu tržieb, počtu vydávaných nových titulov a šírkou oboru svojej pôsobnosti a to ako v Českej tak aj v Slovenskej republike. K dnešnému dňu GRADA vydala takmer 8.000 titulov v celkovom náklade viac ako 16 miliónov kníh. Ponuka spoločnosti GRADA pokrývá široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. Ročne produkuje viac než 400 noviniek vo viac ako 29 oboroch asi v 90 edičných radách.

 • Kopírovanie Havránek

  Ponúkame čiernobiele a farebné kopírovanie, digitálnu a farebnú tlač. Výroba brožúr formátu A4 i A5. Bežné zakázky na počkanie, zakázky veľkého rozsahu do druhého dňa. Veľký výber farebných papierov vrátane farebných kartónov, kompletné knihárske spracovanie zakáziek - väzby, rezanie, dierovanie, skladanie.

 • Jazyková škola Point007

  ANGLICKY ZA TÝŽDEŇ. Naučíme Vás aj Vašu firmu cudzí jazyk už za jeden týždeň. Okrem angličtiny vyučujeme aj iné jazyky. Podrobnosti o kurzoch nájdete na www.jazyky007.cz.

 • Global Catering

  Global Catering, s.r.o. je cateringová spoločnost s bohatými skúsenosťami v stravovaní a vďaka tomu sme pochopili význam slov „výsledok predčí Vaše očakávania“. Zaobstaráme pre všetky Vaše príležitosti, veľké i malé, jednoduché i sofistikované spoločenské akcie všetkého druhu. Používame iba potraviny tej najvyššej kvality, ktoré sú od najlepších miestnych ako aj medzinárodných dodávateľov, a tým Vám zaručujeme tú najvyššiu kvalitu. Poskytujeme vynikajúcí zákaznicky servis a to je jeden z mnohých dôvodov, prečo môžeme pracovať za každého počasia na akomkoľvek mieste v akúkoľvek dobu. Presvedčte sa sami na našich stránkach www.globalcatering.cz.

 • Café Malawi

  Kaviareň nájdete priamo v centre Prahy neďaleko Národní třídy či Staroměstského náměstí, avšak stranou od humbuku rušných ulíc, umiestnenú v kľudnej oáze historického areálu Náprstkova múzea. Múzeum je domovom mnohých zaujímavých exotických výstav ázijských, afrických či amerických kultúr – ostatne mámivá atmosféra ďalekých krajov na Vás pri vstupe do kaviarne dýchne rovnako intenzívne, ako lahodná vôňa kvalitnej čerstvej kávy a vynikajúcich zákuskov.

  V malebnej zahrádke vo vnútornom nádvorí sa Vám potom bude zdať, že nad šálkou Vašej obľúbenej kávy sa v tomto tichom kútiku uprostred veľkomesta doslova zastavil čas. Atmosféru ďalekých ciest ako aj našu skvelú kávu si môžete prísť vychutnať každý deň okrem pondelka od 10:00 do 18:00 hodiny. Viac informácií nájdete na našich stránkach www.cafemalawi.cz.