Prečo študovať u nás | Cambschool.sk

Prečo študovať u nás

Prečo študovať u nás

Cambridge Business School je prestížna vzdelávacia inštitúcia zameraná na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesijných vzdelávacích programoch MBA, DBA, BBA a LL.M. Tie sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú investovať do svojho osobného rozvoja a získať poznatky okamžite prenositeľné do praxe.

Zvýšite svoju cenu na trhu práce

Štúdium MBA je investíciou do vášho profesijného a osobného rastu. Rozšírite si znalosti z odboru nad úroveň vysokoškolského vzdelania a získate lepšiu možnosť uplatnenia na prestížnych pozíciách vo významných nadnárodných spoločnostiach. Získate tiež nové impulzy pre podnikanie a zlepšíte si svoje manažérske zručnosti.

Budete sa učiť od najlepších

Spolupracujeme s poprednými odborníkmi z praxe aj z akademického prostredia, ktorí predstavujú špičky vo svojom odbore, a ktorí sú ochotní študentom poskytnúť mnohoročné skúsenosti z vlastnej praxe. Študenti tak majú jedinečnú možnosť priamo konzultovať s lektormi záležitosti a problémy zo svojej vlastnej obchodnej praxe.

Z ponuky našich programov si vyberiete ten pravý

Ponúkame 13 špecializovaných odborov MBA (Master of Business Administration), program DBA (Doctor of Business Administration), program BBA (Bachelor of Business Administration) a tradične uznávaný program LLM (Master of Laws).

Získate medzinárodný certifikát IES

Absolvovaním štúdia môžete získať prestížny medzinárodný certifikát. Cambridge Business School sa zameriava na kvalitu poskytovaného vzdelania, preto si váži prestížne akreditácie a členstvá v medzinárodných asociáciách, ktoré dohliadajú na kvalitu výučby.

Spojíte prácu a štúdium

Flexibilná forma štúdia je prispôsobená manažérom, ktorí sú pracovne vyťažení. Distančná forma štúdia v kombinácii s moderne riešeným e-learningom umožňuje prispôsobiť si štúdium podľa vlastných časových možností. Všetky semináre a prednášky prebiehajú vždy v sobotu (4x do roka). Semináre a prednášky sa uskutočňujú v moderných priestoroch v centre Prahy, čo je dobrou zámienkou nie len na štúdium, ale aj spoznávanie krás českého hlavného mesta, ktoré vám môže veľa ponúknuť. Vaše štúdium môžete skĺbiť aj so zábavou alebo s výletom s vašou rodinou. Okrem toho, na seminároch vás čaká vynikajúce občerstvenie.

Efektívne za jeden rok

Vďaka vysoko efektívnym formám výučby je študentom umožnené získať kvalitné vzdelanie za 1 rok (2 semestre). Štúdium MBA zahajujeme vždy v marci, máji a novembri.

Študujte odkiaľkoľvek

To, že priestory školy sa nachádzajú práve v Prahe, vás nemusí odradiť od štúdia na našej škole! Študentská sekcia je prístupná online a len jediným kliknutím v nej nájdete všetky potrebné informácie a potrebné študijné materiály k jednotlivým modulom. Samozrejmosťou je dostupnosť hodnotenia seminárnych prác lektorov.

Česky aj slovensky

Štúdium prebieha v českom jazyku, no postupové aj záverečné práce je bez problémov možné odovzdať v slovenskom jazyku, takže si nemusíte robiť žiadne starosti s prekladmi. Okrem toho, výučby v českom jazyku môžete považovať za ďalšie zlepšenie seba samého.

Naviažete zaujímavé kontakty

Počas štúdia MBA sa stretnete s množstvom zaujímavých ľudí nie len priamo z vášho odboru, ale aj so špičkami českého biznisu. Vďaka seminárom a tematickým stretnutiam tak získate cenné kontakty, ktoré môžete následne využiť aj vo svojom profesijnom živote. Môžete sa tiež stať členmi nášho absolventského klubu, ktorý vám prináša len ďalšie bonusy a výhody.

Kto sú naši absolventi?

Inšpirujte sa pri výbere štúdia osobnými referenciami našich absolventov. „V dobe, keď vzdelanie nemá životnosť desiatok rokov, je žiaduce, aby každý manažér doplňoval svoje vzdelanie priebežne a zaisťoval si tak prehľad v reálnom čase naprieč všetkými disciplínami,“ upresnil svoju motiváciu k štúdiu absolvent MBA Management a leadership Petr Vaněrka.

Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, pripravili sme pre vás tiež prieskum medzi našimi absolventmi. Pozrite sa, ako hodnotili absolventi MBA programov prínosy štúdia na Cambridge Business School.

Podmienky štúdia

Študenti sú na štúdium prijímaní bez prijímacích skúšok, ale je nutné splniť podmienky prijatia – v prípade záujmu o MBA odbor je potrebné mať ukončené vysokoškolské vzdelanie alebo dostatočnú manažérsku prax. Za podanie a a spracovanie prihlášky neplatíte žiadny manipulačný poplatok.

Využite časovo obmedzenú akciu

Kvalitné štúdium MBA

Získajte možnosť kvalitného štúdia MBA za  mimoriadnu cenu od 3.176 EUR  bez DPH. Bežná cena štúdia je 4.863 EUR.

Prihláste sa na štúdium v ​​predstihu a za výhodnejšiu cenu. Táto  ponuka platí do 22. 5. 2022 .

Cena štúdia MBA v EUR

Štúdium  Cena štúdia Bežná cena štúdia
Možné aj na viac splátok 3 176 EUR bez DPH
3 843 EUR s DPH
4 863 EUR bez DPH
5 884 EUR s DPH

Ponuka je platná iba do 22. 5. 2022. Ceny bez DPH.

Prihláška

Podanie prihlášky je zadarmo a nezaberie viac ako 2 min

ONLINE PRIHLÁŠKA   PDF PRIHLÁŠKA